Nasıl çalışıyoruz?

Sizden gelen çağrı ile isteklerinizi dinliyoruz. Nasıl bir organizasyon düzenlemek istediğinizi öğrendikten sonra size ne yapabileceğimiz konusunda istişare yürütüyoruz.

Sıra Sizde

Size en iyi seçenekleri bir ya da birden fazla alternatifle sunuyoruz. Siz bu alternatifler arasında beğendiğinizi belirtiyorsunuz. Bunun üzerine maliyet hesaplama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamadan sonra size teklifimizi sunuyoruz. Kabul ettiğinizde organizasyon için anlaşılan tutarı kredi kartınızla veya para transferi ile ödüyorsunuz.

Hazırlıklar Başlasın

Belirlediğimiz ve sizin onayladığınız menü çerçevesinde hazırlıklara başlarız. Organizasyon gününe kadar tüm eksikler giderildikten sonra, malzemeler en taze ve en doğal olanından özenle seçilir. Pişirmek için mutfağınıza doğru yolculukları başlar.

Sunum Vakti

Yemeğiniz koordinatörümüz gözetiminde aşçımız/aşçılarımız tarafından özenle pişirilir, sıcak ve taptaze şekilde, gayet şık bir sunumla konuklarınıza ikram edilir. Eşsiz ve damakta unutulmaz tadlar bırakacak bu anı, her zaman hatırlayacaklarına ve mutlulukla anacaklarına şüphe yok.

Şimdi bir yemek verin… Şef’im Bana Gelsin

Instagram'da @sefmobil